Děti si užily krásnou vycházku v parku Vodranty. Počasí nám přálo, svítilo sluníčko a všude kolem byla příjemná jarní atmosféra. Děti pozorovaly přírodu, hrály si a měly radost z pobytu venku. Procházka byla velmi povedená a všem se nám v parku moc líbilo.





